معرفي كوتاه شركت orico

معرفي كوتاه شركت orico

اوريكو يكي از شركت‌هاي قديمي فعال در حوزه لوازم جانبي كامپيوتر است و مقر اصلي آن در چين قرار دارد. اگر به خاطر داشته باشيد چند سال پيش فلش مموري‌هايي با اين برند در بازار موجود بود كه كيفيت بسياري خوبي نيز داشت.

اين كمپاني چند سالي است كه به صورت تخصصي‌تر وارد توليد لوازم جانبي حوزه ديجيتال شده است و هم‌اكنون محصولات آن با گارانتي معتبر در بازار ايران نيز وجود دارد.

از سري توليدات اين شركت كه در بازار ايران مورد توجه قرار گرفته است وسايل مربوط به ذخيره سازي اطلاعات است.

باكس هارد كه نوعي مبدل براي تبديل هاردهاي اينترنال به هارد پرتابل است و داك هارد اوريكو كه عملكردي نظير همان باكس اما استفاده بيشتر روميزي دارد.

علاوه بر دو سري محصولاتي كه در بالا ذكر شد، ساير محصولات اوريكو نيز كيفيت بسيار بالايي دارد، به نحوي كه تمامي توليدات اين شركت در بازارهاي اروپا و آمريكا عرضه شده است و نقد و بررسي‌هاي مثبتي از آن‌ها در بازار كشورهاي پيشرفته وجود دارد.

كمپاني اوريكو داراي شركاي بسيار معتبري است كه نشان دهنده كيفيت بالاي توليدات آن است و بخش تحقيق و توسعه اين شركت به صورت مداوم روي توليدات جديد و كاربردي با همكاري ساير شركت‌هاي فعال در حوزه تكنولوژي كار مي‌كند.

چيزي كه شايد برخي از مشتريان به آن انتقاد داشته باشند قيمت بالاي محصولات اين شركت است، اما بايد مسئله‌اي را مورد توجه قرار دارد. كيفيت هزينه بر است و فرقي چنداني نمي‌كند كه يك محصول توليد چين باشد يا آمريكا. درست است كه هزينه توليد در كشوري مانند چين بسيار پايين‌تر از ساير كشورهاست اما مادامي كه كيفيت محصول بالا باشد نياز به هزينه بيشتري براي توليد است و محصول نهايي قيمت بالاتري دارد. هر چند نسبت به يك نمونه توليدي در كشوري مانند آمريكا با كيفيت مشابه قيمت پايين‌تري دارد، اما نسبت به محصولات درجه 2 و 3 موجود در بازار ايران قطعا قيمت بالاتري خواهد داشت.

در نهايت هنگام خريد اين مورد را در نظر داشته باشيد كه يكبار هزينه بيشتر (حتي در برخي موارد تا ۲ برابر) ارزش حفظ اطلاعات و جلوگيري از خراب شدن وسايل شما را دارد چون در بسياري از مواقع بازيابي اطلاعات دستگاه‌هاي آسيب ديده عملا غيرممكن است و زمان بروز حادثه پشيماني نفعي براي كاربر نداردموضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: آشنايي با شركت اوريكو، اوريكو، معرفي مختصر اوريكو، معرفي كوتاه شركت orico،،

ادامه مطلب
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۷:۲۵ ] [ بازارچه ]
[ نظرات (0) ]

گردشگري تهران

http://upload.bazarche.net/tehran2-tourism.jpg


تهران يكي از كلانشهرهاي ايران است كه در حدود 200 سال پيش به پايتختي ايران برگزيده شد و مركز تصميمات سياسي و قطب صنعتي كشور است و شهري گردشگري محسوب مي شود كه در دل خود بسياري آثار گردشگري طبيعي و آثار گردشگري تاريخي را دارد. اما متاسفانه كمتر كسي اماكن گردشگري تهران را مي شناسد و از آن ها ديدن كرده است.

فصل بهار به خصوص ايام نوروز كه آب و هواي شهر معتدل است و نيز خبري از شلوغي روزهاي عادي در خيابان هاي پايتخت نيست، فرصت مناسبي براي سفر به پايتخت و لذت بردن از زيبايي هاي آن است. در واقع نوروز تهران بسيار ديدني است و از سفر به پايتخت پشيمان نخواهيد شد.

اگر دوستدار تاريخ هستيد يا به معماري و هنر دوران قاجار علاقمنديد از آثار تاريخي تهران ديدن كنيد. به كاخ گلستان، كاخ سعد آباد و ... برويد و از موزه هاي تهران مانند خانه و موزه مقدم، موزه فرش، موزه رضا عباسي، موزه آبگينه و سفالينه، موزه پست و ارتباطات، باغ موزه نگارستان و ... ديدن كنيد و لذت ببريد.

از برج هاي تهران مانند برج طغرل شهرري، برج ميلاد، برج آزادي و ... ديدني كنيد و از معماري و تاريخ آن ها لذت ببريد.

همچنين شما مي توانيد زماني را براي گشت و گذار در دل طبيعت دركه، بوستان جمشيديه، باغ چيتگر، باغ گياهشناسي، پارك جوانمردان ايران و ... صرف كنيد و يا به مراكز خريد مانند پاساژ پالاديوم، پاساژ كوروش و يا بازار بزرگ و تاريخي تهران برويد.


http://upload.bazarche.net/tehran1-tourism.jpg

وقتي نام تهران آورده مي شود، شهري با ساختمان هايي مرتفع و ازدحامي از جمعيت را در ذهن تداعي مي كند. اما بايد گفت اين شهر در دامنه رشته كوه البرز و مابين كوه و كوير است و قسمت شمالي شهر متاثر از شرايط كوهستاني و قسمت جنوبي شهر نيز متاثر از كوير مي باشد. لذا آب و هواي متفاوتي در شمال و جنوب شهر حاكم است كه مي تواند براي گردشگران پايتخت بسيار جذاب باشد.

از سوغات تهران نيز مي توان به انگور و كشمش شهريار، سبزي هاي كوهي و دوغ دماوند و سوهان ري اشاره كرد.موضوعات مرتبط:

برچسب‌ها: گردشگري تهران،

ادامه مطلب
[ ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ] [ ۱۱:۲۷:۰۰ ] [ بازارچه ]
[ نظرات (0) ]
[ ۱ ]